Black Legion of Doom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum saveza Black Legion of Doom
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MOLBE ZA ULAZAK

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimepon oľu 23, 2009 10:44 pm

sve vam piše u naslovu lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimesub tra 04, 2009 9:51 pm

HA, nitko se ne javlja
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimened tra 05, 2009 12:09 am

što ćeš Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimened tra 05, 2009 12:57 am

Pa normalno da se nitko ne javlja kad nitko ni nezna gdje nam je forum jer vi niste napisali link našeg foruma.
[Vrh] Go down
x-cool
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: POZDRAV   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimepet svi 01, 2009 12:11 am

Pozdrav ja sam raul..imam 21 godinu...zelio bih uci u vas savez...ako je moguce?Smile) igram pod nickom x-cool! populacija mi je trenutno 350...eto bio bih zahvalan da uzmete moju molbu u obzir! pozzz
[Vrh] Go down
hehe
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimepet svi 01, 2009 7:00 pm

Bok, ja sam Nice u travianu na serveru2.

Eo poslo niste nista napisali sta treba da se napise za ulazak u savez. Onda samo. Moze pozivnica??? Ili ako treba nesto napisat. Napisite sta se treba znat pa cu napisat.
[Vrh] Go down
mali_tin
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:33 pm

pozz!jel bi mogao ja u vas savez!!timski sam sam igrac!!
[Vrh] Go down
Mister16
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimesub svi 09, 2009 9:41 pm

Pozz,
Igram na s1,s3,ba2 i com2 pod nadimkom Mister16.Timski igrac,aktivan,rado pomazem drugima i zelim u vas savez jer vidim da ste jako dobri,a ovaj smoke savez je u k****.Volio bih da me prihvatite,potrudit cu se dati sve od sebe da pomognem savezu i svima u savezu.

Pozz,Mister16
[Vrh] Go down
Mister16
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimesub svi 09, 2009 9:43 pm

Zaboravio sam napisati da ako sam dobar za vas savezi dobijem pozivnicu,da mi posaljete pp u igri Travian na s2 na Mister16,posto ne gledam ovaj forum cesto...Hvala! Pozz
[Vrh] Go down
Tommy
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimened svi 17, 2009 10:55 pm

Pozdrav svima za pocetak!
dakle,igram na s2 i s3(latvija) xD,koordinate -/+,vrlo aktivan,nisam farma ali zato farmam sve okolo,18 godina,populacija 525 (2 sela) i raste,nick Tommy...mislim da je to sve,ne pada mi nis vise na pamet
Uzivajte!
[Vrh] Go down
ange ou
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: MOLBA   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimesri svi 20, 2009 9:37 am

pozdrav.....zelio bih uči kod vas u savez jer u ovom savezu nemam sta raditi darku.....
imam 19god.nemam sta raditi pa igram travian online sam 24/7 ovo je dual acc....ako se koristite skypaom imam ga za komunikaciju...igram na s8com i ovdje naravno igrao sam i na staroj s2 sa bratom duall igrali smo u dobanu i kamikazama....toliko od mene.pozzzzz i da na -/+ koordinatama sam.....
[Vrh] Go down
trogy
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: ulazak u savez   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimesri svi 20, 2009 7:29 pm

dali mogu u savez,imam oko 1500 popa...deff sam igrac,timski itd.
[Vrh] Go down
tigrica
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimepet lip 12, 2009 12:41 am

jel moze u savez,711 popa
[Vrh] Go down
tigrica
Gost




MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitimepet lip 12, 2009 1:05 am

nasela mi se nalaze na Novo naselje (-110 | 54)
tigrica naselje t (-111 | 54)
[Vrh] Go down
Sponsored content





MOLBE ZA ULAZAK Empty
PostajNaslov: Re: MOLBE ZA ULAZAK   MOLBE ZA ULAZAK Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MOLBE ZA ULAZAK
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molba za ulazak u savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Black Legion of Doom :: MOLBE ZA ULAZAK U SAVEZ-
Forum(o)Bir: