Black Legion of Doom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum saveza Black Legion of Doom
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Knjiga žalosti

Go down 
+5
pacco
MenOfHonor
gravedigger
Mohawk
patriot1941
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
patriot1941

patriot1941



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 5:54 pm

pacco, zbogom.
želim ti sretan put u bolje mjesto od ovoga, i znaj da imaš i našu podršku, kao prijatelja.
nećeš biti zaboravljen, i dalje ćeš biti dio naše ekipe, našeg saveza, naš prijatelj.
također želim i izraziti sućut njegovoj zaručnici, i cijeloj vašoj obitelji.
Počivaj u miru
[Vrh] Go down
Mohawk





Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 6:01 pm

Iskrena sućut Paccovoj obitelji i zaručnici.
Počivaj u miru
[Vrh] Go down
gravedigger

gravedigger



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 6:15 pm

Moje iskreno saučešće Leoni i Paccovim roditeljima. Počivao u miru.
[Vrh] Go down
Darkmen
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 6:18 pm

Posljednji pozdrav dragom mi suigraču i borcu. Počivao u miru vječnom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 6:30 pm

Iskrena sućut cijeloj obitelji i prijateljima.

Pacco, počivaj u miru!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 6:37 pm

Iskrena sućut cijeloj obitelji i prijateljima te neizmjerna žalost što se nismo uspjeli bolje upoznati.

Počivao u miru!
[Vrh] Go down
MenOfHonor

MenOfHonor



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:08 pm

Iskrena sućut Leoni i cijeloj Leonovoj obitelji! Iako smo se znali samo u virtualnom svijetu, tuga i šok su veliki..... Crying or Very sad
R.I.P.
[Vrh] Go down
pacco

pacco



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:17 pm

Hvala vam svima na podrsci, lijepo je znati da iako ga ne poznaju, misle na njega Smile
Kao kaj sam vec rekla da bum napravila, sad pravim naseljenike za drugo selo, i hocu imenovat drugo selo prikladnim imenom za njega, pa ako tko od vas ima dobru mastu, nek mi predlozi neko lijepo ime.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:28 pm

Iskreno saučešće Leoni i Paccovim roditeljima. Počivao u miru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:36 pm

iskrena sućut Leoni
[Vrh] Go down
Carica Ana
Admin
Carica Ana



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:42 pm

Marko i ja smo već ispucali sve riječi.... i sada smo u nekakvoj fazi u kojoj jednostavnim riječima ne možemo izraziti osjećaje... Leona, sve znaš... mada se nikada nismo uživo upoznali, naše prijateljstvo seže još do pred skoro godinu dana.... još od Mafije... Smile
I iskreno, doduše Leona nismo upoznali, pamtit ćemo ga po lijepim riječima koje je pisao na forumu.. a ja po tome kako me stalno zezao da sam mala... Wink .... nažalost, nekada u životu se dogode stvari za koje kažeš da nisu fer, zašto baš meni i tako to.... ali sada, u ovakvom trenutku uz najjednostavnije riječi mi kažemo Zbogom pacco.... A tebi Leona još jednom ponavljamo da se možeš osloniti na nas u čemu god...
[Vrh] Go down
posa0606

posa0606



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:48 pm

Iskreno saučešće povodom smrti Pacca Leoni i njihovim bližnjima.
Počivao u miru!
[Vrh] Go down
pacco

pacco



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 7:58 pm

Carica Ana je napisao/la:
Marko i ja smo već ispucali sve riječi.... i sada smo u nekakvoj fazi u kojoj jednostavnim riječima ne možemo izraziti osjećaje... Leona, sve znaš... mada se nikada nismo uživo upoznali, naše prijateljstvo seže još do pred skoro godinu dana.... još od Mafije... Smile
I iskreno, doduše Leona nismo upoznali, pamtit ćemo ga po lijepim riječima koje je pisao na forumu.. a ja po tome kako me stalno zezao da sam mala... Wink .... nažalost, nekada u životu se dogode stvari za koje kažeš da nisu fer, zašto baš meni i tako to.... ali sada, u ovakvom trenutku uz najjednostavnije riječi mi kažemo Zbogom pacco.... A tebi Leona još jednom ponavljamo da se možeš osloniti na nas u čemu god...

Heh da, pacco vam je bio sef Wink
A i ja neko vrijeme Wink
A upoznat cemo se mi kad tad, blizu smo si, pa evo naci cemo vremena.. Smile
Heh mala da.. A postovao te je, i tebe i marka Wink
A neznam sta rec osim evo, hvala jos jednom svima..
[Vrh] Go down
MenOfHonor

MenOfHonor



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 8:33 pm

ja ga znam jako malo, al me uvijek kad sam otovrio njegov profil nasmijo onom porukom...."Čemu sluzi ova ptičurina"......
[Vrh] Go down
pacco

pacco



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 8:39 pm

Hehe da.. Pticurina..
Ostavit cu sve kak je u profilu, pticurina ce ostat i dalje Smile
[Vrh] Go down
bradica





Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 8:47 pm

Iskrena sućut Leoni i obitelji..... R.I.P.
[Vrh] Go down
duble te
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 9:55 pm

Moja sućut kipi saveza i leoni !
Zalim za palim nam borcem ! R.I.P.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 10:42 pm

Iskreno saucesce Paccovoj obitelji i Leoni.
Pocivao u miru!
[Vrh] Go down
damir83
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:34 pm

iskrena sučut obitelji i svima koji su ga poznavali Crying or Very sad
[Vrh] Go down
pacco

pacco



Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:38 pm

Hvala vam svima jos jednom.. Nemate pojma koliko mi to znaci..

Leona..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:46 pm

Moje iskreno saučešće Leoni i obitelji, i makar nismo previše bili komunicirali i upoznali se, al svaki put koji jesmo uvijek mi je bio pomogo:) R.I.P. Pacco
[Vrh] Go down
seljaci





Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimeuto tra 21, 2009 12:41 am

iskrena sucut Leoni i cijeloj obitelji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:53 am

Moje saučešće!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimeuto tra 21, 2009 11:39 am

Moja sućut cijeloj njegovoj obitelji i hvala mu na svemu, Bog bio s njim
[Vrh] Go down
KiA
Gost




Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitimesri tra 22, 2009 2:57 pm

Moja sučut za Pacca, bio je dobar igrać.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Knjiga žalosti Empty
PostajNaslov: Re: Knjiga žalosti   Knjiga žalosti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Knjiga žalosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Black Legion of Doom :: KNJIGA ŽALOSTI ZA PACCA-
Forum(o)Bir: